Опромінювачі для води

Опромінювачі для води бактерицидні знезаражувальні являють собою спеціальні технічні засоби, які призначені для повної дезинфекції води перед використанням ee для специфічних цілей.

Опромінювачі для води здійснює знезараження ультрафіолетом перед проведенням спеціальних процедур різного роду. Наприклад, до таких процедур можна з упевненістю віднести водопідготовку перед виготовленням ліків і фізіологічних розчинів, а також підготовку лікувальної та столової води. Сьогодні знезараження води, в тому числі і питної, стало настільки поширеним, що вибір моделей бактерицидних опромінювачів ультрафіолетом для цієї мети став досить непростим. Щоб правильно підібрати даний технічний засіб, необхідно знати принцип його роботи та особливості використання, щоб правильно проводити знезараження води!

Ультрафіолетове (уф) знезараження води є найбільш екологічно чистим методом

Опромінювачі для води. Як відомо, у воді можуть розвиватися багато хвороботворні організми, тому саме вона повинна очищатися якісно в першу чергу. Людина постійно споживає воду, необхідно бути повністю впевненим у тому, що вона була піддана знезараження і придатна для вживання. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що ультрафіолетове (уф) знезараження води є найбільш екологічно чистим, ефективним і доступним способом захисту води. У той час як ультрафіолетове знезараження води використовується повсюдно, воно просто необхідно в медичних установах і спеціалізованих лабораторіях.

Уф лампи для знезараження води ультрафіолетом

Опромінювачі для води. Дозволяють виконати відразу цілий комплекс складних завдань. Поряд з використанням їх для знезараження води, для виготовлення фізіологічних розчинів, ліків і вживання води в їжу,установки знезараження питної води ультрафіолетом (уф) також можуть застосовуватися і для знезараження води в басейні, дезінфекції стічних або переробляються вод. Наявність даних функцій залежить від конкретної моделі використовуваного засоби для знезараження.

Установки знезараження питної води ультрафіолетом (уф)

Опромінювачі для води. Сьогодні існує безліч різних магазинів, які продають засоби для ультрафіолетового знезараження води. При виборі даних коштів необхідно враховувати їх технічні характеристики, швидкість роботи і рівень ціни. Всім добре відомо, що з точки зору ціни сьогодні краще всього купувати все обладнання через інтернет.

В інтернет-магазині PriborMed.COM є можливість купити опромінювачі для води різного типу і виробників за доступною вартості.       

Представлені моделі характеризуються зручністю, надійністю і тривалим терміном служби. Менеджери нашого магазину кваліфіковано проконсультують щодо характеристик і допоможуть зробити правильний вибір.

Здійснюється доставка в усі регіони України.

Опромінювачі для води
Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-300

Арт.: 519-00118

31150  грн

Знезаражуючий бактерицидний опромінювач ОБВ - 300 застосовують для обробки води . Бактерицидна лампа призначена для дезінфекції води як спільно з... Більше 


Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-75

Арт.: 519-00119

22933  грн

Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ - 7 5 для обробки ( бактерицидної ) води. На одній бактерицидної лампі можна робити дезінфекцію води... Більше 


Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-300

Арт.: 519-00169

31150  грн   29592  грн
-5%

Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-300 опис Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-300 для бактерицидної обробки води на... Більше 


Опромінювач бактерыцидный для знезараження води ОБВ-75

Арт.: 519-00170

22933  грн   21786  грн
-5%

Опромінювач бактерыцидный для знезараження води ОБВ-75 опис Опромінювач бактерыцидный для знезараження води ОБВ-75 для бактерицидної обробки води на... Більше 

 
 
 
 
Завантаження ...