Кольпоскопи

Кольпоскоп   медичний оптичний або відео прилад для проведення кольпоскопії.

В даний час більшість кольпоскопів з представлених на ринку типово визначаються як бінокулярні стереоскопічні оптичні пристрої із змінним збільшенням і потужним джерелом світла.

Сучасні кольпоскопи  дозволяють виробляти збільшення досліджуваного об'єкта від 2× до 40× раз, хоча більшість рутинних гінекологічних досліджень можуть виконуватися при 10×—15-кратному збільшенні. Деякі кольпоскопи мають один-єдиний фіксований рівень збільшення. Більшість же — серії ступенів оптичного збільшення (від 3-х до 5-ти), які можливо змінювати в залежності від необхідності. Невелике збільшення відкриває широкий вигляд і велику глибину поля огляду. Висока збільшення дозволяє оглянути дрібні деталі, такі як аномальні кровоносні судини.

Всі сучасні кольпоскопи мають бінокулярну оптику, яка дозволяє бачити об'ємне зображення, що полегшує постановку діагнозу. Окуляри більшості кольпоскопів здатні змінювати ступінь збільшення, а також індивідуально підлаштовуватися з метою компенсації особливостей зору дослідника, для чого існує шкала діоптрій. Так само регулюється міжзінична відстань.

Фокус об'єктива знаходиться, як правило, на відстані 25 або 30 см, що є робочим відстань кольпоскопа (відстань між головкою кольпоскопа і точкою фокуса об'єктива). Чим коротша відстань фокуса, тим ближче головка кольпоскопа підходить до об'єкта обстеження для формування чіткої картини і тим складніше стає маніпулювати інструментами під час роботи. Навпаки, значна відстань до фокуса об'єктива може ускладнити роботу для кольпоскописта з короткими руками. Для досягнення грубої настройки фокусу проводиться безпосереднє переміщення головки кольпоскопа по відношенню до об'єкту або від нього. Здатність швидко наводитися на об'єкт забезпечується наявністю в більшості кольпоскопів штативів, конструкція яких передбачає велику кількість ступенів свободи руху. Додаткову свободу переміщення, аж до можливості виїзду з кольпоскопом до пацієнта надає монтування компактних підлогових штативів на коліщатках. Кріплення штатива дозволяють регулювати висоту кольпоскопа щодо статі, а фрикційні ручки забезпечують плавність переміщення і фіксації оптичної головки приладу в робочому положенні. Деякі кольпоскопи комплектуються тримачами для гінекологічних крісел.

Всі сучасні кольпоскопи мають потужні джерела світла з можливістю регулювання яскравості. Лампи в джерелі світла можуть бути галогеновими, ксеноновими або вольфрамовим. Галогеновий джерело світла справляє прямий білий світ, що забезпечує природне перенесення кольорів і більшу глибину різкості.Видеокольпоскопические системи можуть бути використані для тих же цілей, що і кольпофотокамеры, однак нестримне розвиток мультимедійних і цифрових технологій відкриває широкі обрії для появи додаткових можливостей і опцій видеокольпоскопов.

Видеокольпоскоп

видеокольпоскопах використовують сучасні чутливі цифрові оптико-електронні відеокамери з високим дозволом і автоматичним балансом білого кольору, що забезпечують отримання та передачу чіткого кольорового зображення на екран монітора або комп'ютера, без втрат природної передачі кольору. При монтуванні відеосистеми на кольпоскоп отримане зображення є повністю ідентичним з переданими на окуляри і змінюється у відповідності з перемиканням збільшення. Високоякісне зображення на моніторі дозволяє провести ретельний огляд нормальних структур шийки матки і піхви, оцінити зміни кольору і форми тканин, а також виявити функціональні і структурні зміни, що виникають при патологічних процесах. Електронне збільшення великій кратності так само сприяє точності та достовірності діагностики. Вихідний сигнал з відеокамери стандартизований, може мати VHS, S-VHS формат, а також передаватися на комп'ютер.

Видеокольпоскоп надає можливість брати участь в обстеженні відразу декільком лікарям одночасно, отримуючи на моніторі зображення в реальному часі, і, при необхідності, однакових зображень на кількох моніторах.

Кольпоскопи
  Товар Арт. Ціна  
Видеокольпоскоп KN-2200 Kernel Видеокольпоскоп KN-2200 Kernel

_sku: 6964-00083

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Видеокольпоскоп KN-2200I Kernel Видеокольпоскоп KN-2200I Kernel

_sku: 6964-00084

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Кольпоскоп Scaner МК-300 Кольпоскоп Scaner МК-300

_sku: 3251-00001

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Кольпоскоп Scaner МК-200 з цифровою відеосистемою Кольпоскоп Scaner МК-200 з цифровою відеосистемою

_sku: 3251-00002

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Програмне забезпечення MEDVisor-EVA Програмне забезпечення MEDVisor-EVA

_sku: 3251-00010

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Відеокольпоскоп цифровий SLV-101 Відеокольпоскоп цифровий SLV-101

_sku: 1726-00038

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Завантаження ...