Гінекологічні крісла

Гінекологічні крісла   спеціальне медичне обладнання для проведення обстежень, маніпуляцій або малих оперативних втручань в умовах малої операційної на сечостатевих органах.

Гінекологічні крісла є більш ергономічною альтернативою оглядового кушетці. Пацієнти знаходяться в ньому в напівсидячому положенні, спираючись сідницями на край крісла. Таке положення дозволяє досягти максимального комфорту. Так, досліджувані мають можливість спостерігати за процесом дослідження; для ще більшої зручності під голову може підкладатися подушка. Також конструкція крісла дозволяє знизити потребу в анестезії.

Гінекологічні крісла можуть приймати різні положення з допомогою регулюючих механізмів, оснащуватися регулюваннями з електроприводом, комплектуватися аксесуарами для кріплення інструментів, зокрема кольпоскопа. Крісла використовується при проведенні кольпомикроскопических і урогенітальних досліджень. 

Гінекологічні крісла призначені для оснащення консультативних кабінетів, пологових відділень і центрів неонатального обстеження. Основна функція цього типу обладнання полягає в забезпеченні максимального комфорту лікаря і пацієнтки при проведенні оглядів і здійсненні простих видів оперативних втручань.

Види гінекологічних крісел

Зовні крісла гінекологічні нагадують звичайні крісла, оснащені для більшої зручності підлокітниками і опорами для ніг. У конструкцію практично кожної моделі включений також підголівник, що забезпечує жінці максимально комфортне розміщення, що допомагає мінімізувати виникнення неприємних відчуттів під час проведення огляду.

Особливості конструкції дозволяють класифікувати гінекологічні крісла наступним чином:

механічні, оснащені ручними регулювальними механізмами;

електричні, в комплектацію яких входять електропривод та (опційно, у моделей преміум-сегменту) пульт дистанційного управління.

Модель першого типу увазі можливість регулювання висоти сидіння і кут нахилу спинки. Електричні крісла гінекологічні володіють більш широкими можливостями – практично всі їх елементи є рухомими, а параметри ух регулювання повністю автономні.

Слід також зазначити, що існує третій особливий вид гінекологічних крісел, призначених для виявлення патології та діагностики дітей. Конструкція цього типу відрізняється від дорослих моделей розміром, у деяких не передбачена секція для ніг.

Особливості механічного крісла

Механічне гінекологічне крісло є найпростішим типом в цьому сегменті обладнання і тому відрізняється невисокою вартістю. Надійність ручного регулювального механізму вражаюча – термін його інтенсивної експлуатації може обчислюватися десятиліттями, крім того, такі моделі розраховані на істотну вагове навантаження. Традиційно вони оснащуються двома важелями для регулювання положення спинки і підбору оптимальної висоти сидіння.У більшості випадків лікар може відрегулювати крісло один раз таким чином, щоб його конфігурація була комфортна як для пацієнтів, так і для проведення огляду.

Особливості електричного крісла

Оснащені електроприводом моделі на практиці зарекомендували себе найбільш зручним типом обладнання. Натисканням певної кнопки лікар приводить в рух механізми, що здійснюють корекцію положення спинки та висоти сидіння в діапазоні 750-900 мм. Такі крісла розраховані на вагове навантаження до 180 кілограм, відрізняються надійністю і довговічністю. Електричні моделі ідеальні для оснащення амбулаторних гінекологічних кабінетів.

Конструкція крісел досить потужна. Каркас більшості моделей виготовляється з металу і має оптимальну балансуванням, що забезпечує стійке розташування на поверхні підлоги. М'який елемент виконується з еластичного пружного матеріалу, стійкого до деформації, в якості матеріалу для оббивки використовується простий у догляді, стійкий до впливу дезінфекторів шкірзамінник, вініл або їх аналоги.

Якщо вам необхідно купити гінекологічне крісло, зверніть увагу на представлені в асортименті інтернет магазину PriborMed.COM моделі від провідних виробників.

В інтернет-магазині PriborMed.COM є можливість придбати гінекологічні крісла за доступною вартості. Представлені моделі характеризуються зручністю, надійністю і тривалим терміном служби. Менеджери нашого магазину кваліфіковано проконсультують щодо характеристик медичної техніки і допоможуть зробити правильний вибір.

Здійснюється доставка обладнання в усі регіони України.

Гінекологічні крісла
  Товар Арт. Ціна  
Гінекологічне крісло CHS-E1000 серії комфорт JW Medical Гінекологічне крісло CHS-E1000 серії комфорт JW Medical

_sku: 6964-00134

экв 7.475.643
Гінекологічне крісло преміум класу JW-G2000 Medical Гінекологічне крісло преміум класу JW-G2000 Medical

_sku: 6964-00135

экв 10.749.249
Гінекологічне крісло CHS-EX820 JW Medical Гінекологічне крісло CHS-EX820 JW Medical

_sku: 6964-00136

экв 8.246.962
Оглядове гінекологічне крісло (операційний стіл) KL-2C JW Medical Оглядове гінекологічне крісло (операційний стіл) KL-2C JW Medical

_sku: 6964-00137

экв 1.995.063
Оглядове гінекологічне крісло (операційний стіл) KL-2E JW Medical Оглядове гінекологічне крісло (операційний стіл) KL-2E JW Medical

_sku: 6964-00138

экв 7.329.168
Ноші медичні БІОМЕД А12 Ноші медичні БІОМЕД А12

_sku: 1313-00310

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Ноші медичні БІОМЕД А07 Ноші медичні БІОМЕД А07

_sku: 1313-00311

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Ноші медичні БІОМЕД А10 Ноші медичні БІОМЕД А10

_sku: 1313-00312

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Ноші медичні БІОМЕД А18 Ноші медичні БІОМЕД А18

_sku: 1313-00313

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Ноші медичні БІОМЕД А08 Ноші медичні БІОМЕД А08

_sku: 1313-00314

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Ноші медичні БІОМЕД А13 (дитячі) Ноші медичні БІОМЕД А13 (дитячі)

_sku: 1313-00315

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Ноші медичні БІОМЕД A19 Ноші медичні БІОМЕД A19

_sku: 1313-00316

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]
Завантаження ...