Стоматологічне обладнання та медичне обладнання

Стоматологічне обладнання купити в Харкові, Києві, Одесі, Україні за акційною ціною

Медичне обладнання Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Полтава, Одеса, Чернігів, Вінниця, Львів, Рівне, Україна   Знижки на медичне обладнання
Купити стоматологічне обладнання за низькою ціною з доставкою по Україні.

 


 

 


 

Медичне обладнання

Сучасне, якісне і надійне медичне обладнання – запорука стабільної та успішної роботи безлічі установ, пов'язаних зі сферою охорони здоров'я і наданням медичних послуг населенню. Споживачами медичного обладнання можуть виступати як великі клініки і санаторії, так і невеликі приватні стоматологічні, косметологічні, масажні кабінети. Як лікарі, так і пацієнти по достоїнству оцінять не тільки високі технічні характеристики сучасних приладів та інструментів, але і їх безпека, ергономічність, привабливий дизайн. Отримуйте задоволення від роботи з красивими, зручними, точними приладами.

Асортимент, що випускається сьогодні медичного обладнання надзвичайно широкий. Це як дорогі хірургічні, радіологічні, кардіологічні, діагностичні, реанімаційні прилади, обладнання для анестезії, гістології, гідротерапії, фізіотерапії і реабілітації, так і компактні бюджетні стерилізатори, кварцові та бактерицидні лампи, набори інструментів. Об'єднує всі цінові групи товарів цієї категорії відповідність сучасним європейським стандартам якості, точності, енергоефективності та безпеки.

Досвідчені професіонали знають, що на робочих медичних інструментах краще не економити – втрати від відмовив у самий потрібний момент приладу або інструменту можуть не лише завдати збитків, але й надовго зіпсувати професійну репутацію. Це правило універсально практично для всіх професій, але для сфери охорони здоров'я воно набуває особливого значення. Адже тут, крім грошей і репутації, на чаші терезів може виявитися людське життя. Ризикувати здоров'ям пацієнта з-за нестабільно працюючого пристрою або недостатньо точного приладу – це вже питання не бюджету, а лікарської етики і загальнолюдської моралі.

Придбати медичне обладнання різних видів ви можете в спеціалізованій компанії стоматологічного обладнання та медичного обладнання «PriborMed». Ми пропонуємо медичне обладнання тільки перевірених брендів, які гарантують надійність, точність і якість своєї продукції. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання за вказаними контактними телефонами або через форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

 

Стоматологічне обладнання

Стоматологічна клініка, прагнучи надати якісні послуги своїм пацієнтам, безумовно, піклується про обладнанні, матеріалах і інструментах. Надати зуболікарське оснащення, що гарантує якісні маніпуляції і їх точність, зручність у роботі для лікаря і тривалий термін експлуатації це вже наша задача, яку ми успішно виконуємо багато років. Слідуючи тенденціям сучасної стоматології, ми створюємо комплексні рішення для зуболечебных кабінетів, щоб клініка в будь-якій точці країни  могла купити стоматологічне обладнання і бути впевненою, що воно відповідає найвищим вимогам медичного обслуговування на сьогодні.
Починаючи вибирати стоматологічне обладнання, з'являються питання:
— який конкретно спеціаліст стоматології буде працювати з ним;
— бюджет, що виділяється на придбання обладнання;
— бажаний матеріал, механізми і навіть колір.
Основу стоматологічного обладнання складає робоча зона лікаря зі стільцем для стоматолога, блок для асистента стоматолога, крісло пацієнта і стоматологічну установку, обладнану бормашиною електромеханічної або турбінної. Розуміння, які функції обладнання важливі для конкретної клініки, допомагає зробити потрібний вибір стоматологічного обладнання.
Стоматологічну бормашину належить вибирати з трьох видів:
1. Пневмотурбинный інструмент — працює від стисненого повітря, має наконечники різної довжини і товщини, мінливі потреби, і управляється педаллю. Велика швидкість обертання (100 тис. - 300 тис. обертів/хв.) шпинделя на пристрої дає точність, але малий крутний момент ускладнює роботу з деякими тканинами, в т. ч. і пломбованих матеріалів.
2. Бормашина електрична має моторчик, що надає їй великий крутний момент, але меншу швидкість обертання (до 30 тис. обертів/хв.). Тому вона застосовується в лікуванні крайніх далеких зубів і чорнової обробки зуба, а також добре підходить для припасування коронок і протезів.
3. Лазерна бормашінка новітній інструмент в стоматології, який не має обертального мотора і працює за рахунок світлового випромінювання, управляється спеціальною кнопкою. Великою перевагою такої бормашини є швидке та безболісне лікування. При лікуванні зуба лазером, ставиться виключно світлова пломба.
Про те, яку краще стоматологічну установку купити в стоматкабінет, розмова заходить першим, тому що це найважливіша складова будь-дента-клініки. Стоматологічна установка являє собою вже готовий комплекс для роботи зубного лікаря, відрізняється по функціоналу і ціною, тому при виборі установки в свій кабінет варто розглянути різні моделі.
Спочатку позначимо цінову категорію стоматологічних установок. Найбільш популярні бренди у світовій стоматології з Німеччини KaVo, Ritter, Sirona, A-dec виробництва США та італійський Антос. Але вони дорожчі. Середній клас представлений брендами OMS з Італії, японською фірмою Takra Belmont, корейської Hallim Dentech і деякими моделями американського A-dec. Класом нижче є словацькі марки Slovadent, Chiromega і Mediprogress. У нижній позиції цінового класу виробники Китаю і Бразилії.
Але питання ціни відходить на другий план, коли ми починаємо знайомитися з функціоналом, комплектацією і ергономікою установок.


Базу стоматологічної установки становить:


— блок пацієнта;
— блок лікаря-стоматолога;
— блок асистента лікаря.


Блок пацієнта — це стоматологічне крісло з гідравлічним або електромеханічним приводом. Як і у всякій техніці, механіка і електрика має свою специфіку, наприклад, при поломці, робота з пацієнтом продовжується, якщо використовувати електричний привід, механічний ж зупиняє роботу повністю.
Важливо: стійкість крісла, матеріал оббивки зносостійкий і загальний дизайн сучасний, а не лякаючий спогадами про радянському зубному кабінеті. Слід звернути увагу і на можливості керування кріслом і вид переміщення. Стандартно, висота сидіння буде 540-700 мм над підлогою, а змінювати її лікар буде «під себе».


Блок лікаря в амбулаторній установці частина, що визначає роботу стоматолога, тому, найважливіша. Ряд моделей надають вибір між верхньою і нижньою подачею інструментарію. Рукава інструменту зверху роблять зручним повернення інструмента на місце, бажано, щоб рукави були короткими; для нижньої подачі є ризик забруднення осередків і необхідний контроль при установці наконечника в гніздо, щоб він не впав.


Необхідний набір інструментів для роботи лікаря складається з пістолета повітря-вода, мікрометра і турбінного наконечника. Бажано додати в набір другу турбіну, другий мікромотор, скалер, лампу, доповнювати можна до бажаного ідеалу.


Область лікаря повинна давати йому достатньо простору для руху в процесі роботи.
Блок асистента доповнює установку гидроблоком з плювальниці і наповнювачем склянки, і системою відсмоктування. Чаша плевательніца виконує зрозумілу функцію, але і вона має свої різновиди, однак, головне — щоб з неї легко було виконувати всі гігієнічні вимоги при лікуванні зубів. А ось вибір слюновідсмоктувача може вплинути на роботу установки. Інжекторний працює за принципом гідродинаміки і впливає на потужність компресора, з-за того, що повітря додатково витрачається. А вакуумний відсмоктувач працює за рахунок створення розрідження компресором в системі, потребує використання сепаратора відсмоктування.
У комплекс для роботи асистента лікаря можна додатково підключити светополимеризационную лампу, наприклад, і педалі керування.
З загальних рекомендацій до комплексу установки зазначимо: безтіньовий світильник, багатофункціональні педалі, покупка всього обладнання з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.
Дуже важливо, після покупки стоматологічного обладнання, регулярно обробляти його дезінфікуючим розчином і після — насухо витирати щоб уникнути швидкої корозії металу.

Кисневий концентратор OLV-10 10 літрів

Арт.: 6964-00313

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Кисневий концентратор OLV-10 10 літрів Кисневий концентратор OLV-10 10 літрів — електронне обладнання для медичного або домашнього застосування.... Більше 


Пульсоксиметр S6

Арт.: 2254-01000

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Пульсоксиметр S6 — медичний прилад для вимірювання ступеня кисневого насиченя гемоглобіну в крові SPO2, пульсу та ентенсивності сердцевого ритму.... Більше 


Сепаратор плазми ES315

Арт.: 1946-00155

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Сепаратор плазми ES315 опис Сепаратор плазми ES315   — електромеханічний пристрій, який дозволяє легко розділяти компоненти крові. Це... Більше 


TCD з'єднувальний пристрій для стерильного з'єднання

Арт.: 1946-00156

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

TCD з'єднувальний пристрій для стерильного з'єднання опис TCD з'єднувальний пристрій  — процедура стерильного з'єднання ніколи не була такою... Більше 


Сепаратор плазми DigiPla 80

Арт.: 1946-00157

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Сепаратор плазми DIGIPLA 80 опис Сепаратор плазми DIGIPLA 80  — електромеханічний пристрій, який дозволяє легко розділяти компоненти крові.... Більше 


Сепаратор плазми DigiPla 90 для терапевтичного плазмаферезу

Арт.: 1946-00158

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Сепаратор плазми DIGIPLA 90 для терапевтичного плазмаферезу опис Сепаратор плазми DIGIPLA 90  — електромеханічний пристрій, який дозволяє... Більше 


Сепаратор компонентів крові NGL XCF 3000

Арт.: 1946-00159

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Сепаратор компонентів крові NGL XCF 3000 опис Сепаратор компонентів крові NGL XCF 3000  ідеально підходить для мобільного збору і для центрів з... Більше 


Розморожувач плазми PLAZMA SOFT

Арт.: 1946-00145

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Розморожувач плазми PLAZMA SOFT опис Розморожувач плазми PLAZMA SOFT — розроблений для роботи з порціями плазми, кріопреципітату та еритроцитів.... Більше 


Інкубатор для зберігання тромбоцитів AP-48LT

Арт.: 1946-00146

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Iнкубатор для зберігання тромбоцитів AP-48LT опис Iнкубатор для зберігання тромбоцитів AP-48LT для горизонтального перемішувача тромбоцитів AP-48L від... Більше 


Інкубатор AP-96LT для зберігання тромбоцитів

Арт.: 1946-00147

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Iнкубатор AP-96LT для зберігання тромбоцитів опис Iнкубатор AP-96LT для зберігання тромбоцитів для горизонтального перемішувача тромбоцитів AP-96L від... Більше 


Перемішувач тромбоцитів AP-96L

Арт.: 1946-00148

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Перемішувач тромбоцитів AP-96L Перемішувач тромбоцитів AP-96L від компанії Presvac S.R.L (вміщує 96 контейнерів з тромбоконцентратом або 32 аферезних... Більше 


AP-48L перемішувач тромбоцитів

Арт.: 1946-00149

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

AP-48L перемішувач тромбоцитів опис Перемішувач тромбоцитів AP-48L від компанії Presvac S.R.L. (вміщує 48 контейнерів з тромбоконцентратом або 16... Більше 


Міксер для забору крові з реєстрацією даних CM760

Арт.: 1946-00150

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Міксер для забору крові з реєстрацією даних CM760 опис Міксер для забору крові з реєстрацією даних CM760 призначений для задоволення різних умов... Більше 


Міксер забору крові CM745

Арт.: 1946-00151

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Міксер забору крові CM745 опис Міксер забору крові CM745 призначений для задоволення різних умов експлуатації та професійних вимог. Користувачі можуть... Більше 


Запаювач трубок SE700 контейнерів для крові трубок 2-6 мм

Арт.: 1946-00152

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Запаювач трубок SE700 контейнерів для крові трубок 2-6 мм опис Запаювач трубок SE700 контейнерів для крові трубок 2-6 мм — це запаюй і працюй... Більше 


Запаювач трубок SE260 контейнерів для крові

Арт.: 1946-00153

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Запаювач трубок SE260 контейнерів для крові опис Запаювач трубок SE260 контейнерів для крові — професійний вибір для запаювання ПВХ трубок.... Більше 


Запаювач трубок SureSeal SE160 контейнерів для крові

Арт.: 1946-00154

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Запаювач трубок SureSeal SE160 контейнерів для крові опис Запаювач трубок   SureSeal SE160 контейнерів для крові розроблений з... Більше 


Масажна Подушка Zoryana Yabluko

Арт.: 20741-00001

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажна Подушка Zoryana Yabluko опис Масажна Подушка Zoryana Yabluko   — універсальний масажер для домашнього застосування, за... Більше 


Масажер для тіла Zoryana Medica ручний

Арт.: 20741-00002

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажер для тіла Zoryana Medica ручний опис Масажер для тіла Zoryana Medica ручний — це сучасний електромасажер для щоденних... Більше 


Масажер для ніг Zoryana Тарілка

Арт.: 20741-00003

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажер для ніг Zoryana Тарілка опис Масажер для ніг  Zoryana Тарілка  — це електромасажер для ніг з роликовим і компресійним впливом.... Більше 


Масажер Zoryana Unix MX-3500 ручний

Арт.: 20741-00004

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажер Zoryana Unix MX-3500 ручний опис Масажер Zoryana Unix MX-3500 ручний  проведений в Південній Кореї на фабриці MAXSTAR. Апарат... Більше 


Масажер Zoryana Насолода Нова для ніг

Арт.: 20741-00005

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажер Zoryana Насолода Нова для ніг опис Масажер Zoryana Насолода Нова для ніг  — це сучасний апарат для стоп, щиколоток і рук,... Більше 


Вібромасажер Zoryana Strunka антицелюлітний

Арт.: 20741-00006

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Вібромасажер Zoryana Strunka антицелюлітний опис Вібромасажер Zoryana Strunka антицелюлітний — це інноваційний вібромасажер для тіла,... Більше 


Масажер Zoryana Komir для шиї і плечей

Арт.: 20741-00007

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажер Zoryana Komir для шиї і плечей опис Масажер  Zoryana Komir  для масажу шиї, плечей, спини і ніг. Масажер має зручну форму у вигляді... Більше 


Масажер для ніг Zoryana Насолода

Арт.: 20741-00008

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажер для ніг Zoryana Насолода опис Масажер для ніг  Zoryana Насолода  — це одна з найбільш популярних моделей роликових... Більше 


Масажна подушка Zoryana Nefrimed

Арт.: 20741-00009

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажна подушка Zoryana Nefrimed опис Масажна подушка Zoryana Nefrimed  це електромасажер по типу шиацу для спини, шиї і ніг. Відмітна... Більше 


Ручний масажер Zoryana Unix UN-2000M

Арт.: 20741-00010

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Ручний масажер Zoryana Unix UN-2000M опис Ручний масажер Zoryana Unix UN-2000M  проведений на кращій фабриці масажного обладнання в Південній... Більше 


Масажна Накидка Zoryana Nefrimax

Арт.: 20741-00011

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажна Накидка Zoryana Nefrimax опис Масажна Накидка  Zoryana Nefrimax  — управжній порятунок для вашого хребта. Апарат дозволяє... Більше 


Масажер для ніг Zoryana Насолода Велика

Арт.: 20741-00012

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Масажер для ніг Zoryana Насолода Велика опис Масажер для ніг Zoryana Насолода Велика  з комплексним впливом на всю поверхню стоп і... Більше 


Вібромасажер ніг Zoryana рибка Kms003h Свінг-Машина

Арт.: 20741-00013

[Зв`яжіться з нами щодо ціни]

Вібромасажер ніг Zoryana рибка KMS003H Свінг-Машина опис Це апарат, який поєднує в собі свінг-машину і вібромасажер ніг з інфрачервоним підігрівом. Він... Більше 

Завантаження ...