Стоматологічне обладнання та медичне обладнання

Стоматологічне обладнання купити в Харкові, Києві, Одесі, Україні за акційною ціною

Медичне обладнання Харків, Київ, Запоріжжя, Дніпро, Херсон, Полтава, Одеса, Чернігів, Вінниця, Львів, Рівне, Україна   Знижки на медичне обладнання
Купити стоматологічне обладнання за низькою ціною з доставкою по Україні.

Стоматологічне обладнання

      Стоматологічна клініка, прагнучи надати якісні послуги своїм пацієнтам, безумовно, піклується про обладнанні, матеріалах і інструментах. Надати зуболікарське оснащення, що гарантує якісні маніпуляції і їх точність, зручність у роботі для лікаря і тривалий термін експлуатації це вже наша задача, яку ми успішно виконуємо багато років. Слідуючи тенденціям сучасної стоматології, ми створюємо комплексні рішення для зуболечебных кабінетів, щоб клініка в будь-якій точці країни  могла купити стоматологічне обладнання і бути впевненою, що воно відповідає найвищим вимогам медичного обслуговування на сьогодні.
Починаючи вибирати стоматологічне обладнання, з'являються питання:
який конкретно спеціаліст стоматології буде працювати з ним;
бюджет, що виділяється на придбання обладнання;
бажаний матеріал, механізми і навіть колір.
Основу стоматологічного обладнання складає робоча зона лікаря зі стільцем для стоматолога, блок для асистента стоматолога, крісло пацієнта і стоматологічну установку, обладнану бормашиною електромеханічної або турбінної. Розуміння, які функції обладнання важливі для конкретної клініки, допомагає зробити потрібний вибір стоматологічного обладнання.
Стоматологічну бормашину належить вибирати з трьох видів:
1. Пневмотурбинный інструмент працює від стисненого повітря, має наконечники різної довжини і товщини, мінливі потреби, і управляється педаллю. Велика швидкість обертання (100 тис. - 300 тис. обертів/хв.) шпинделя на пристрої дає точність, але малий крутний момент ускладнює роботу з деякими тканинами, в т. ч. і пломбованих матеріалів.
2. Бормашина електрична має моторчик, що надає їй великий крутний момент, але меншу швидкість обертання (до 30 тис. обертів/хв.). Тому вона застосовується в лікуванні крайніх далеких зубів і чорнової обробки зуба, а також добре підходить для припасування коронок і протезів.
3. Лазерна бормашінка новітній інструмент в стоматології, який не має обертального мотора і працює за рахунок світлового випромінювання, управляється спеціальною кнопкою. Великою перевагою такої бормашини є швидке та безболісне лікування. При лікуванні зуба лазером, ставиться виключно світлова пломба.
Про те, яку краще стоматологічну установку купити в стоматкабінет, розмова заходить першим, тому що це найважливіша складова будь-дента-клініки. Стоматологічна установка являє собою вже готовий комплекс для роботи зубного лікаря, відрізняється по функціоналу і ціною, тому при виборі установки в свій кабінет варто розглянути різні моделі.
Спочатку позначимо цінову категорію стоматологічних установок. Найбільш популярні бренди у світовій стоматології з Німеччини KaVo, Ritter, Sirona, A-dec виробництва США та італійський Антос. Але вони дорожчі. Середній клас представлений брендами OMS з Італії, японською фірмою Takra Belmont, корейської Hallim Dentech і деякими моделями американського A-dec. Класом нижче є словацькі марки Slovadent, Chiromega і Mediprogress. У нижній позиції цінового класу виробники Китаю і Бразилії.
Але питання ціни відходить на другий план, коли ми починаємо знайомитися з функціоналом, комплектацією і ергономікою установок.
Базу стоматологічної установки становить:
блок пацієнта;
блок лікаря-стоматолога;
блок асистента лікаря.
Блок пацієнта це стоматологічне крісло з гідравлічним або електромеханічним приводом. Як і у всякій техніці, механіка і електрика має свою специфіку, наприклад, при поломці, робота з пацієнтом продовжується, якщо використовувати електричний привід, механічний ж зупиняє роботу повністю.
Важливо: стійкість крісла, матеріал оббивки зносостійкий і загальний дизайн сучасний, а не лякаючий спогадами про радянському зубному кабінеті. Слід звернути увагу і на можливості керування кріслом і вид переміщення. Стандартно, висота сидіння буде 540-700 мм над підлогою, а змінювати її лікар буде «під себе».
Блок лікаря в амбулаторній установці частина, що визначає роботу стоматолога, тому, найважливіша. Ряд моделей надають вибір між верхньою і нижньою подачею інструментарію. Рукава інструменту зверху роблять зручним повернення інструмента на місце, бажано, щоб рукави були короткими; для нижньої подачі є ризик забруднення осередків і необхідний контроль при установці наконечника в гніздо, щоб він не впав.
Необхідний набір інструментів для роботи лікаря складається з пістолета повітря-вода, мікрометра і турбінного наконечника. Бажано додати в набір другу турбіну, другий мікромотор, скалер, лампу, доповнювати можна до бажаного ідеалу.
Область лікаря повинна давати йому достатньо простору для руху в процесі роботи.
Блок асистента доповнює установку гидроблоком з плювальниці і наповнювачем склянки, і системою відсмоктування. Чаша плевательніца виконує зрозумілу функцію, але і вона має свої різновиди, однак, головне щоб з неї легко було виконувати всі гігієнічні вимоги при лікуванні зубів. А ось вибір слюновідсмоктувача може вплинути на роботу установки. Інжекторний працює за принципом гідродинаміки і впливає на потужність компресора, з-за того, що повітря додатково витрачається. А вакуумний відсмоктувач працює за рахунок створення розрідження компресором в системі, потребує використання сепаратора відсмоктування.
У комплекс для роботи асистента лікаря можна додатково підключити светополимеризационную лампу, наприклад, і педалі керування.
З загальних рекомендацій до комплексу установки зазначимо: безтіньовий світильник, багатофункціональні педалі, покупка всього обладнання з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.
Дуже важливо, після покупки стоматологічного обладнання, регулярно обробляти його дезінфікуючим розчином і після насухо витирати щоб уникнути швидкої корозії металу.

Медичне обладнання

Сучасне, якісне і надійне медичне обладнання – запорука стабільної та успішної роботи безлічі установ, пов'язаних зі сферою охорони здоров'я і наданням медичних послуг населенню. Споживачами медичного обладнання можуть виступати як великі клініки і санаторії, так і невеликі приватні стоматологічні, косметологічні, масажні кабінети. Як лікарі, так і пацієнти по достоїнству оцінять не тільки високі технічні характеристики сучасних приладів та інструментів, але і їх безпека, ергономічність, привабливий дизайн. Отримуйте задоволення від роботи з красивими, зручними, точними приладами.

Асортимент, що випускається сьогодні медичного обладнання надзвичайно широкий. Це як дорогі хірургічні, радіологічні, кардіологічні, діагностичні, реанімаційні прилади, обладнання для анестезії, гістології, гідротерапії, фізіотерапії і реабілітації, так і компактні бюджетні стерилізатори, кварцові та бактерицидні лампи, набори інструментів. Об'єднує всі цінові групи товарів цієї категорії відповідність сучасним європейським стандартам якості, точності, енергоефективності та безпеки.

Досвідчені професіонали знають, що на робочих медичних інструментах краще не економити – втрати від відмовив у самий потрібний момент приладу або інструменту можуть не лише завдати збитків, але й надовго зіпсувати професійну репутацію. Це правило універсально практично для всіх професій, але для сфери охорони здоров'я воно набуває особливого значення. Адже тут, крім грошей і репутації, на чаші терезів може виявитися людське життя. Ризикувати здоров'ям пацієнта з-за нестабільно працюючого пристрою або недостатньо точного приладу – це вже питання не бюджету, а лікарської етики і загальнолюдської моралі.

Придбати медичне обладнання різних видів ви можете в спеціалізованій компанії стоматологічного обладнання та медичного обладнання «PriborMed». Ми пропонуємо медичне обладнання тільки перевірених брендів, які гарантують надійність, точність і якість своєї продукції. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання за вказаними контактними телефонами або через форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Завантаження ...